10 Eylül 2013 #2003112

Samsung Buzdolabımın Sorunu Bitmiyor!

3 sene önce aldığımız buzdolabımız 2 ay içerisinde 2 kere kompresör, iki kere gaz arızası çıkardı.
Servisin rahatlığı ve sipariş edilen ürünlerin İstanbul'dan iki haftada gelememesi de bonusu oldu. Gardırop tipi dolabın çıkardığı sıkıntı ve arızaları detaylı yazmak istedim olmadı.


Şu an evimizde buzdolabımız yok zaten neredeyse tüm yazı dolapsız geçirdik. Belli ki ayıplı ürün satılmış. Servis konusunda da yanlış bilgilendirilmiş bir tüketici olarak ,tüm yasal haklarımı kullanacağım ve sizi şikayet edeceğim. Dolabımın değişmesini talep ediyorum. Yeter artık bıktım!.

İrmak 132 Okunma

Cevaplar

 • İrmak30 Eylül 2013

  İki hafta önce gelen servis dolabın değiştirilmesi gerektiğini ve kendilerinin yapacak herhangi bir işleminin artık olmadığını söyledi.Değişim talebinde bulunduk. Ancak iki hafta geçmesine rağmen kimse tarafımıza geri dönüş yapmıyor.Kendi evimizde misafir gibi olduk. Hala değişim için bekliyoruz. Yeter artık bıktık. Karşınızda muhatap bile bulamıyorsunuz..

 • Samsung Temsilcisi16 Eylül 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • İrmak12 Eylül 2013

  Maalesef tarafıma herhangi bir geri dönüş yok. Servisi aradım ve geçen hafta verilen kompresör siparişinin bir olasılık yarın gelecegini öğrendim. İstanbul'dan gönderilen kargo ertesi günü benim elime geçebiliyorken, bir haftada ürünün teslim edilememesi nasıl bir anlayıştır? Samsung'un sorunlu olduğu herhalinden belli ürünü değiştirmesi için dört kere arıza yapması gerekiyormuş.Alırken çok iyi düşünün.. İlgi,alaka,hizmet sıfır..

 • Samsung Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön