16 Mart 2013 #1689834

Samsung Buzdolabı Arızası!

2012 Aralık ayında aldığım Samsung RT45RSLN buzdolabı seyahat dönüşümde çalışmadığını gördüm.Buzdolabında bulunan tüm yiyecker bozulmuştu ve nofrooze bölümünde bulunan balıklar tamamen eriyip sularının havalandırma deliklerinden sızmış.Dolabın kapağı açılamayacak derecesinde kötü kokuyor açıldığında tüm evi çok ağır bozulmuş balık kokusu sarıyor.


Hemen teknik servis aradım (Telpa) ve bana bir randevu verdiler 9 mart tarihinde gelen teknik servis personeli motorun bozulduğunu değişmesi gerektiğini söyleyip gittiler kötü koku ile ilgili herhangi bir kayıt veya form düzenlemediler, bu konu ile ilgili Samsung'u aradığımda konuyu yetkili servise ileteceklerini bildirdiler,kötü koku ve dolapsızım.

Bekir 2.263 Okunma

Cevaplar

 • Bekir28 Mart 2013

  Samsung'dan hala bir ses seda yok, kimse umurunda değil. 444 77 11 haricinde hiçbir Samsung yetkilisine ulaşıp sorununuzu anlatmanız imkansız.

 • Bekir24 Mart 2013

  Dün nihayet servis dolabın değişmesi gerektiğini söyledi. Bakalım bu süreç ne kadar sürecek ve 20- 25 günlük mağduriyetimin nasıl karşılacağını çok medak ediyorum.

 • Samsung Temsilcisi22 Mart 2013

  1689834 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili bilgi alınarak, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Konunun takibi için Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Bekir21 Mart 2013

  Motoru değişen buzdolabım gene arızalandı. Sanırım gene motor arızası. Bana yaşattığı ızdırap hayatı için Samsung'a teşekkürler

 • Bekir18 Mart 2013

  10 ün sonra nihayet Telpa servisi gelip buzdolabımın motorunu değiştirdi, ancak dolapdaki bozuk balık kokusu hakkında hiçbirşey yapmadığı gibi şu anda mutfağımda bir kamyon çalışıyor. 20 Yıllık dolap sanırım böyle çalışmaz. Samsun yetkililerinden mağduriyetimin bir an önce gidererek buzdolabımın değiştirilmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön