Samsung  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Suat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Samsung Büyük TV Günleri Kampanyası Aldatmacası!

1.271görüntüleme
Suat
Suat 19 Kasım 2020 14:16

Samsung büyük TV günleri kampanyası 250 TL karta para yükleyip bize göndereceklerdi televizyon faturasını ve servis kurulum formunu istediler İlk önce getirdikleri televizyon arızalı çıktı beş günde bozuldu sonradan hatalarını anladılar yeni televizyon getirip kurdular.

Şimdi de 250 TL karta yükleme yapacakları puan parayı vermemek için servisin bize verdiği kurulum formunun okunaksız olduğunu söylüyorlar sizin servisiniz bize bu şekilde verdi verdiğiniz belge okunaksız ise ben ne yapabilirim ki verdiği belgeyi ben size gönderdim 250 TL için koskoca Türkiye Samsung'un yaptığına bakar mısınız. Samsung' a hakkımı helal etmiyorum.

Gelişme
Gelişme

26 Kasım 2020 16:13

250 TL karta yükleme yapacakları puan parayı vermemek için servisin bize verdiği kurulum formunun okunaksız olduğunu söylüyorlar sizin servisiniz bize bu şekilde verdi verdiğiniz belge okunaksız ise ben ne yapabilirim ki verdiği belgeyi ben size gönderdim 250 TL için koskoca Türkiye Samsung'un yaptığına bakar mısınız. Samsung' a hakkımı helal etmiyorum.

Samsung Logo
Samsung19 Kasım 2020 16:12

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler