27 Ağustos 2014

Samsung Bulaşık Makinesinin Performansı Kötü

Geçen sene evlendik. Samsung'un cazip kampanyası ile DW-FN320T Bulaşık Makinası, RL435KBASL Buzdolabı, WF1804WPU Çamaşır Makinası ve 6140 Serisi bir Televizyon aldık.
Bulaşık Makinası hariç tüm ürünlerden oldukça memnun kaldık. Bulaşık makinası ile olan tecrübemiz ise her geçen dün daha kötüye gidiyor.


6 Programlı makinada performans alamadığımız için sürekli en yoğun programı kullanıyoruz. Firmanın önerdiği deterjanı kullanıyoruz. Buna rağmen bulaşıklarımız bir türlü düzgün yıkanmıyor. Bardaklarımız leke içinde kaldı. Programları kullanamadığımız için tasarruf edemiyoruz. Bazı bulaşıkları 2 kere yıkamak zorunda kalıyoruz. Firmadan acil yardım bekliyoruz.

Barış 2.389 Okunma

Cevaplar

  • Barış29 Ağustos 2014

    Iletişim bilgilerinde kayıtlı cep telefonumdan ulaşabilirsiniz. Geri dönüşünüzü beklemekteyim.

  • Samsung Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön