31 Temmuz 2017 #9019823

Samsung Bulaşık Makinesinin Kazanı Delindi!

29.07.2013 tarihinde satın almış olduğum Samsung marka bulaşık makinemin LED ekranında ''Le hatası '' ile karşılaşıp servis çağırdık. 08.07.2017 tarihinde Servis geldi ve yapılan inceleme sonucu makinemin kazanında delik olduğunu, onarım yapıldığı takdirde neredeyse yeni bir bulaşık makinesi kadar fiyat çıkacağını, eğer ürün garanti kapsamında olsaydı direk değişim vereceklerini söyledi.


Bu nedenle kazan değişimini onaylamadım. Ben böyle bir olayın kullanıcı hatası olmadığını aksine kesinlikle bir üretim hatası olduğunu düşünüyorum. Gelen servis elemanları dahi 5 yılda üçüncü kez böyle bir şeyle karşılaştıklarını ve üstü kapalıda olsa bunun bizim şanssızlığımız olduğunu söyledi. 4 senelik bir makinenin nasıl oluyor da kazanı delinebiliyor? Üstelik haftada 1 kez çalışmasına ve makinenin hiçbir yerinde hiçbir çizik olmamasına rağmen.


Ben bu makineyi kullanmaya başlayalı 4 yıl bile olmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda garantisi olmadığı için değişim yapılmadığı söyleniyor. Ben zaten bunun farkındayım fakat 4 sene bile kullanılmamış bir makinenin kazanının delinmesi bence üretim hatası ve Samsung firması bunu telafi etmeli. Evimde kullandığım buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, telefon tüm ürünlerimi Samsung tercih ediyorum. Samsung üretim hatası olan bir ürünün faturasını kullanıcıya kesmemeli ve bana iyi niyet kapsamında ürün değişimi vermeli diye düşünüyorum.

Eda 7.174 Okunma

Cevaplar

  • Eda07 Ağustos 2017

    Halen firma benimle iletişime geçmedi

  • Eda03 Ağustos 2017

    Firma yetkililerinden hiçbiri benimle iletişime geçmedi müşteri memnuniyeti konusunda çok ileridesiniz tebrikler Samsung!

  • Samsung Temsilcisi01 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön