19 Şubat 2013

Samsung Bulaşık Makinesi Sesli Çalışıp Temizlemiyor!

21/12/2012 tarihinde aldığımız bulaşık makinesi 25/12/2012 de teslim edilip 26/12/2012 tarihinde montajı yapılmıştır ,montaj yapılan gün bana makinenin diğer bir özelliğinin sessiz çalışması dediler ilk günler sessizdi ama sonra açıldı.


Makinede yıkanan bulaşıkların üzerindeki lekeler inanılır gibi değil deterjanı bazen alıyor bazen almıyor 2 kere servis çağırdık ilk geldiğinde bize parlatıcı kullanmadığınız için lekeli parlak değil dedi .


Sonra parlatıcı koyduk bir şey değişmeyince tekrar servis çağırdık ben fabrika ile görüşüp size döneceğim dedi 09/02/2013 tarihinde hala bekliyoruz ne servisinizden nede ürününüzden hiç ama hiç memnun kalmadım acilen ürünün değişmesini istiyorum.

Pinar 212 Okunma

Cevaplar

  • Pinar07 Mart 2013

    Merhaba, 21.12.2012 tarihinde Evkur dan alıdığım DW-FN3207/XTR SAMSUNG 6 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNASI için belli aralıklarla servis geldi.Evet gerekli bilgilendirmeler yapıldı.Ancak bu bilgilendirmeler sonucunda değişen hiç olumlu bir şey olmamıştır.Tablet detarjan kullanımından vazgeçilmiş,gelen servis elemanın tavsiyeleri üzerine jel detarjan kullanımı da yapılmışdır.Ancak görünen o ki bu bulaşık makinasının ya başka sorunu var ya da üretimden kaynaklanan bir problemi mevcut.Ve ben bir dünya para verip kaç aydır bulaşıkların iyi yıkanmamasın dan hayli rahatsız olmaya başladım.Bu makinanın acil değişmesi gerektiğini düşünüyorum.Konu ile ilgili Samsung firmasından acil dönüş bekliyorum. Bülent Özer

  • Samsung Temsilcisi21 Şubat 2013

    1641165 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön