Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Samsung ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Samsung Bulaşık Makinesi Arızası!

333
Bilge
Bilge 31 Ocak 16:47
videoplayer-icon

4 yıllık Samsung bulaşık makinem var 2 program ışığı sürekli yanıp sönüyor o kadar usta geldi çözemediler kimi motor dedi kimi su celbi makine sürekli kendini durduruyor düzgün şekilde çalışmıyor servise gelenler de bir şey yapamadı artık kime göstereceğimizi şaşırdık makineyi yıllardır Samsung kullanırım böyle bir şey yaşamadım.

Samsung Logo
Samsung31 Ocak 16:48

Benzer Şikayetler

profile
212
5 gün önce

Sürekli arızalandı. Servis evimizin yolunu ezbere bilir oldu. Hiç gün yüzü görmedik. Makine orada durdu elimizde yıkadık. Varlık içinde yokluk çektik. Çektiğimiz rezillikler diz boyu... Samsung bulaşık makinesi bırak almayı Samsung bayisinin önünden geçmem. Bırak tavsiyeyi şu an en üst model bedava ...

profile
269
6 gün önce

Samsung Bulaşık Makinası 4C Hatası

Samsung bulaşık makinesi aldığımızdan beri 4C su arızası verdi. Hala da veriyor servis kaç defa geldiyse ürün servisin yanında arıza göstermedi bir defa temiz su hortumu değişti yine şikayetimiz devam etti. Sonrasında yine servis çağırdık fakat servisin yanında yapmadığından video çekemedi o yüzden ...

profile
105
1 hafta önce

Samsung Bulaşık Makinesi LED Hatası

2018'de aldığım Samsung bulaşık makinesi programın bitmesine yakın LED lambalarının hızlıca yanıp sönmesi ve ufak bir sesin eşlik etmesi ile takılı kalıyor. Bulaşıklar yıkanmıyor ve bu sorunu sürekli tekrarlıyor reset attım tekrar denedim ama değişen bir şey olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Samet
Samet
 

Merhaba, Makineniz su boşaltma hatası veriyor, pompada yabancı cisim olabilir kontrol ettirin.

Mehmet
Mehmet
 

8Bilgehanim, bizde de 4 yıllık bir Samsung bulaşık mak. Var. Aynı arizayı yıllarca yaptı. Ortalama haftada bir! Bu arızayı her yaptığında tuş takımının en sağdaki düğmesine uzun sure basarak programı sıfırladık ve geçici çözüm yaptık. Bunu internetten ogrenmistik. Yani her seferinde de tekrar başlattık. Ama birden makine çalışmaz oldu. Servis çağırdık. Tuş takimi kartı arızalanmış dediler. 2850 TL istediler. Şikayetim var'a yazdım, sonuç alamadım. Bu siteden okuyabilirsiniz. Simdi elde yıkıyoruz bulasiklari... Kötü yıkama sorunu da aldığımızdan beri bizde de vardı. Onu hiç çözemedik. Bir daha bu markaya tövbe dedik.