22 Şubat 2013 #1648820

Samsung Bulaşık Makinam Sürekli Bozuluyor!

Henüz garantisi dolmayan ve 3 kere aynı arızayı veren samsung bulaşık makinam yüzünden samsung un tüm ürünlerinden soğudum.Böyle büyük bir marka makinamı alıp götürüyor geri getiriyor,sonuç yine aynı,arıza yine aynı.2 ayda bir arızalanıyor.Sonra da garantisi bitmiş diyerek benden ücret talep edilecek.Acilen makinamın yenisi ile değiştirmelerini istiyorum tamirat istemiyorum,yaptıkları tamiratta ortada,yoksa hukuki hakkımı kullanacağım..

Tetiana 84 Okunma

Cevaplar

  • Tetiana25 Şubat 2013

    Servis 4 kere geliyor ve tutanak tutmamış sadece 2 kez tutmuş.Cihaz değişimi için de 4 servis formu olması gerektiği söyleniyor.Servis geldiği zaman bir servis formu vermesi gerekmiyormu.Neden servis formu verilmiyor müşteriye Kayıtlarında var servisin fakat bana herhangi bir form vermiyorlar.İyi niyet olmadığını düşünüyorum bu hususta.

  • Tetiana25 Şubat 2013

    Hiçbir çözüm yok servis çağrı merkezine çağrı merkezi servise top gibi oynuyorlar insanlarla.Bundan sonra Samsung diyince bir kere daha düşünmek gerekiyormuş.

  • Samsung Temsilcisi25 Şubat 2013

    1648820 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön