14 Mayıs 2013 #1796833

Samsung Bozuk Buzdolabı Sattı!

Samsung' dan bundan 1 ay önce bir buzdolabı aldık eve ön tarafında vuruk, yan tarafında çizik ve en önemlisi çalışmaz halde geldi. Daha sonra değişim süreci yaşandı, değişim için buzdolabı geldi ancak gelen arkadaşlar buzdolabını yukarıya hasarsız çıkaramayacaklarını bildirdiler ve yukarı çıkarmaları durumunda oluşacak hasarı kabul edip etmeyeceğimiz sordular.


Tabi ki kabul etmeyeceğimizi belirttik, çünkü yeni bir buzdolabı alıyorsak dolabı hasarsız ve eksiksiz almak en doğal hakkımız. Ancak bunu yapamayacaklarını beyan ettikleri için bu buzdolabını iade etmek istiyorum. Haziran başında evleniyorum ama henüz çalışır bir buzdolabım yok.

Müjde 190 Okunma

Cevaplar

  • Müjde'nin Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2013

    Merhaba, Destekler için teşekkürler. Buzdolabı bizim de yardımımızla kutusu ile eve çıkarıldı. Konu bu şekilde kapandı. Teşk.

  • Samsung Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Müjde15 Mayıs 2013

    Bugün Samsung'dan iade talebimizi reddettiklerine dair bir telefon aldık. Red gerekçeleri ise en baştan değişimi kabul etmemizmiş. Yani iyi niyetli davrandığımız için hatalı olduk. Bize bozuk mal satan Samsung, bütün çözümleri üreten biziz, çözümleri kabul etmeyen yine Samsung. Farklı bir ürün verin diyoruz hayır diyorlar, bunu hasarsız çıkarın diyoruz hayır diyorlar, iade alın diyoruz hayır diyorlar. Ne yapalım? Dolabı çöpe mi atalım?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön