25 Mart 2013 #1705209

Samsung Bilgisayarımın Isınmadan Dolayı Kasası Çatladı!

15 ay önce Samsung dizüstü bilgisayar aldım. Bilgisayarın alt kısmında ısınmadan dolayı 10 cm. 'lik bir çatlak oluştu ve dışa doğru şişme yaptı. Disket sürücüden kör testere sesi gibi sesler gelmeye başladı ve cd' leri 4. -5. denemede okumaya başladı. Değişim isteği ile servise gönderdim. Servis alt kapağın ve soğutucu ünitenin değiştirildiğini ve cd sürücü ile ilgili bilgi olmadığını, o problem için tekrar kontrol edileceğini, değişim için müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söyledi. Müşteri hizmetlerini aradım, ne söylediysem hep prosedürden bahseden Samsung, müşteri memnuniyetinden bir haber sanırım. Bu sorunlar üründen beni soğuttu. Her yeri problemli. Samsung' dan çözüm bekliyorum.

Özgür 68 Okunma

Cevaplar

  • Özgür30 Mart 2013

    Bilgisayarımdaki ısınma problemi eskisinden daha da kötü durumda devam ediyor. Bilgisayarın sol tarafı alttan ve üstten resmen tost makinesi gibi ısınıyor ve bu durum performans gerektiren bir işlem yapmamama rağmen oluyor. Çevremde bilgisayardan anlayan hiç olmazsa 6-7 arkadaşıma sordum, bu kadar ısınmanın normal olmadığını söylediler. Buradan Samsung yetkililerine tekrar sesleniyorum. Bu durum soğutucu ünitenin değiştirilmesi ile giderilebilecek bir sorun değil. Bilgisayarın tasarımı ile ilgili bir sorun. Samsung' dan bu yanlış kararın tekrar gözden geçirilmesini ve düzeltilmesini rica ediyorum.

  • Özgür29 Mart 2013

    Bugün konuştuğum müşteri temsilcisine söylediğim gibi. Bilgisayarın ekranı değiştirilse problem değil, disk sürücüsü değiştirilse problem değil vb., değiştirilen parça soğutucu ünite, samsung şunu söyleyemez, bilgisayara takılan yeni soğutucu ünite daha iyi performans gösterecek. Böyle birşey olamaz çünkü takılan parça aynı parça. Bu bilgisayarın tasarımı ile ilgili bir problem. Bilgisayar neredeyse yanıyordu diyorum, çözüm sunan yok. Müşteri hizmetleri hata tekrar ederse ( yani bilgisayarınız yanacak duruma gelirse demek istiyor ) o zaman tekrar değerlendiririz diyor. Bu nasıl bir mantık. Bugün bilgisayarı teslim aldım ısınma problemi devam ediyor. Ayrıca disk sürücüsündeki problemi belirtmeme rağmen servis bununla ilgili hiç bir işlem yapmamış. Samsung' dan bu yanlış kararın düzeltilmesini rica ediyorum.

  • Samsung Temsilcisi28 Mart 2013

    1705209 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön