25 Şubat 2013

Samsung Bilgisayarımdaki Baskılar Silindi!

Ekim ayında almış olduğum dizüstü bilgisayarımın gösterge ışıklarının olduğu bölümdeki baskılar kısa zaman içerisinde soyuldu. Kullanıcı hatası diyorsunuz. yetkili servis ''eliniz değmiş soyulmuş kullanıcı hatası'' diyor. Elimin değip de bu kadar kısa zaman içerisinde çıkacak olan baskılar ''Çin malı'' telefonlardaki baskıların aynısı. Bu denli ilgisiz bir firmayla daha önce karşılaşmadım. Hakkımı tüketici hakem heyeti ve diğer platformlarda arayacağım. Bilirkişi görse zaten tüketici lehine karar verecektir. Ancak basit firmaların yapacağı bu hatayı yaptığı için firmanızı kınıyorum.

Muhammed 33 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed25 Şubat 2013

    Çözüme yönelik herhangi bir bilgilendirme yapılmamış olup sadece ''tüketici hakem heyetine başvuracağınızı yazmışsınız başvurabilirsiniz'' denildi.Ne yetkili servis uğraşıyor ne de Samsung yetkilileri yazık !

  • Samsung Temsilcisi25 Şubat 2013

    1653440 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön