20 Ocak 2014 #2245774

Samsung Bilgisayarım Aşırı Isındı ve Adaptör Girişi Arızalandı!

HPXC93QBC00077V Seri no'lu Samsung marka notebook kullanıyorum ancak makinem aşırı ısınıyordu ve gün geldi adaptörü ve adaptör giriş yeri aşırı ısınmadan dolayı eridi, haliyle garantiye yolladım.


Firma ile görüşme yaptığımda komik olan cevabı verdiler kullanıcı hatası bir bilişimci olarak bunun kullanıcı hatası olmayacağını fabrikasyon bir arıza olduğunu belirttim ancak sonuç alamadım.


Eğer kullanıcı hatası ise ben bütün masrafları karşılayacağımı ve cihazımı tekrar incelenmesini söylememe rağmen kusura bakmayın bir şey yapamayız dediler. Şimdi Tüketici Mahkemesine vereceğim. Destek Bilişim.com firmasına kesinlikle garantili cihaz yollamam kullanıcı hatası diyor ve bizden ücret talep ediyor.

Ozgür 157 Okunma

Cevaplar

 • Ozgür23 Ocak 2014

  Halen Çözüme Ulaşmış Değil... Samsung Firmasının Teknik Destek Olarak yetersiz kaldığı açıkça görülüyor...

 • Samsung Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön