Samsung ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ali'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Samsung Bayii Kampanyadan Yararlandırmadı

510görüntüleme
Ali
Ali 04 Kasım 2020 21:52

Samsung Optimum AVM bayisi Avrupa elektronikten iki adet TV aldım. Cihazlar 02.11.2020 tarihinde evime teslim ve kurulumu yapıldı,03.11.2020 tarihinde de fatura düzenlendi. Sonradan Samsung'un 01.11.2020 tarihinde Paracard kampanyası başlattığını öğrendim. Bayii aradım kampanyadan yararlanmam gerektiğini söyledim kabul etmediler. Samsung müşteri hizmetlerini aradım kayıt alıp sonra döneriz dediler. Sonra çözüm merkezinden arayan bayanın "1 kasımda başlayan Paracard kampanyası yok" dedi. Çözüme bakar mısınız? Oysa kampanya duyurusu internet sitesinde kapı gibi duruyor. Samsung beni mağdur etti.

Samsung Logo
Samsung05 Kasım 2020 09:01

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ali
Ali05 Kasım 2020 22:33

Merhaba, Bugün samsugtan arayan görevli bayan, "kampanya katılım formunu" doldurup iletmemi istedi. Forma "kampanya katılım kodu" yazılmasının zorunlu olduğunu görevliye söyledim, ancak kendisi katılım kodundan haberi olmadığını, formu doldurmamı, eğer sorun olursa kendisini arayabileceğimi söyledi. Formu doldurduğumda tam da dediğim gibi kampanya katılım kodu yazılması zorunlu olan alan olduğundan, bende de böyle bir kod olmadığından formu tamamlayıp gönderemedi. Beni arayan yetkiliye geri dönüp görüşmek istedim, telefona çıkan kişi talebimi ilgili kişiye ileteceğini ve bana geri dönüş sağlanacağını söyledi. Ancak henüz dönüş olmadı ve sorunum çözülmedi.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler