28 Haziran 2018
Yorum Yap
#10608629

Samsung Ayıplı Ürünü Değişmeden Tamir Etmeye Çalışıyorlar

08.06.2018 tarihinde almış olduğum buzdolabının kapı kolunda gıcırtı meydana gelmektedir. Bunu servis raporuna yazdırdım. Servis 1 haftaya geçer dedi yeni olduğundan dolayı dedi. Ve nitekim geçmedi. Şimdi kayıt oluşturup duruyorum ürünü tamir edeceklerini söylediler. Ürünüm tamir görmeyecek. Ürünümün değişim veya bir üst modeliyle farkı neyse verilerek değişmesini talep ettim. Sırf ürün tamir görmesi kadar mantıksız bir şey yok. Sorunum çözülmezse Tüketici Hakları'na başvuruda bulunacağım. Bir daha servisin sözüyle hareket etmeyeceğim. İyi ki notu tutturdum en büyük kanıtım bu benim.

Orçun Orçun 1.861 Okunma

Cevaplar

  • Orçun29 Haziran 2018

    Evet dönüş yaptılar ancak sadece montaj yapılacaktır bilgisiyle dönüş yaptılar. Çözüm birimleri bir şeyi çözemiyor. Güvenmeyiniz. Samsung teknik servis ve müşteri memnuniyeti yönünde tekrar sınıfta kalmıştır.

  • Samsung Temsilcisi28 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler