15 Kasım 2018
Yorum Yap
#11156056

Samsung Ayıplı Mal Satıyor!

28.10.2018'de Mall Of AVM Media Markt’tan aldığım Samsung marka NU7100 49” Smart TV' nin daha bir hafta geçmeden ekranı bozuldu, resmen ayıplı mal satmışlar! TV açıkken kendi kendine bir anda ekran kapanıyor , fakat ses gelmeye devam ediyor. Yani ses var görüntü yok. Bu problem uzun süre devam ediyor sonra bir anda kendi kendine ekran geliyor. Samsung çağrı merkezini aradım , servis kaydı oluşturuldu 2 hafta içerisinde ve 12.11.2018 de servisin geleceği söylendi ama servis gelmedi! Üstelik çağrı merkezini defalarca arayıp belirtmeme rağmen servisle ilgili bilgiyi benimle paylaşmadılar! Hangi servisi göndereceklerini, o servisle kendim iletişime geçeyim dediğimde de servis bilgisine ulaşamadıklarını söylediler.


Bir cm görevlisi servis bilgisini benimle paylaşamıyorsa o telefonun başında ne diye duruyor! Ben kendi çabamla bana en yakın Samsung teknik servisi buldum ve aradım. Bakırköy Samsung yetkili servis de 14.12.2018'de servisin geleceğini söyledi ama servis hak gelmedi! Sonra bugün tekrar aradım, gün içinde geleceği söylendi ama yine servis gelmedi! Resmen 2 hafta önce aldığım TV çalışmıyor ve biz oyalanıyoruz! Televizyonun değiştirilmesini istiyorum sürekli sürekli 10 gündür aynı problem yaşanıyor ve daha ürünü alalı 15 gün oldu!


Bir daha Samsung tercih edeceğimi düşünmüyorum resmen ayıplı mal satılıyor. Ben de teknoloji sektöründeyim ama Samsung gibi müşterisine değer vermeyen, teknik servisi başarısız, çağrı merkezi başarısız, ürünleri sorunlu başka bir elektronik teknoloji firması daha görmedim! Eğer servis yarın gelmez ve ürünümü yenisiyle değiştirmezse, hemen Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim! Media Markt'tan da Samsung'dan da asla memnun değilim!

Seren Seren 2.047 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları