23 Şubat 2013

Samsung Arızalı Ürünü İade Almıyor!

Samsung DW-FN320T arızalı bulaşık makinesi satın aldım. makine kurulduktan sonra evi su bastı ve yetkililer makineyi arızalı olduğundan değiştirdiler. şimdiki makine içinden de su damlayarak geliyor.

Bunun için servis parça değişimi yaptı ama damlama devam etti ve videoya kayıt aldım. bende arızalı ve tamir edilemeyen bir makineyi iade etmek istedim ve biz yardımcı olabiliriz diye 15 günden fazla bir süredir bütün belgelerim (garanti belgesi ve faturalar)yetkili serviste.

Arayıp son durumu öğrendiğimde makinenin ücretini iade edemeyeceklerini iade etmek istiyorsanızsa tüketici haklarına başvuru yapabileceğimi belirttiler. Yani Samsung gibi bir dünya devinin bu sorunu çözebileceğine inanıyorum ve ücret iadesini talep ediyorum..

Bülent 89 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi25 Şubat 2013

    1650068 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön