27 Kasım 2015
#4286277

Samsung A 4449 TL'yi 2 Yıl İçin Vermişim!

Bu yaşıma kadar bir insanı bile başka birine şikayet etmedim ama ilk defa bir marka beni çok ama çok üzdüğü için buraya yazma gereği duydum. Teknosa dan Samsung LED TV ue46d8000 seri no.lu Smart TV aldım. 2 yıl kullandım ve garanti bitti ve akabinde birkaç ay sonra ekranda yukarıdan aşağıya siyah bir çizgi oluştu. Servis geldi baktı ekran değişecek deyip 3000 TL istediler. Ben o TV nin parasını biriktirerek ne zorluklarla aldım ama 2 yıl kullanmak beni çok üzdü. Param ı helal etmiyorum. Bu yaşadığım lüks deneyim, bugünden sonra gerek sosyal medyada gerekse çevremde her türlü anlatarak verebileceğim en büyük zararı bu markaya yaşatacağım.

Mesut Mesut 667 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mesut09 Ocak 2016

  Şimdi Samsung tan aradılar ama şaka gibi sadece aradık demek için aramışlar. Bana söylediği tam olarak şöyle. Ürünlerimiz ithal ve Dolar endeksli geliyor onun için parça fiyatlarımız pahalı. Ya kardeşim ben bunu sorgulamıyorum. Benim kızgınlığım, o kadar para verdik aldık ama neden hemen garanti bitiminin akabinde 1 ay sonra bozuluyor ve bunun için hiçbir şey yapmayıp 3000 TL para istemeniz. Sanki ben salağım bana isterseniz size servis göndereyim diyor. Ya servis zaten benim evin caddesinde istesem hemen geliyor, ki zaten geldiler ve TV den kaynaklı sorun olduğunu ve ekran değişmesi gerektiğini söylediler. Bunun mailiyetininde 3000 TL olduğunu söylediler. Samsung LED TV ye hayırr...

 • Mesut07 Ocak 2016

  Sakın ama sakın Samsung a bulaşmayın. her şeyi ile rezalet. Servis ve anlayış sıfır. Ne arayan ne de ilgilenen hiçbir muhatap yok. Malı satana kadar. İnanın sanki ürünleri programlamış gibi, garanti bittikten birkaç hafta sonra çöppp. Bu kadar net. Paran var ama aklın yoksa Samsung alırsın.

 • Mesut09 Aralık 2015

  Paranızı çöpe atmayın. Ben kaybettim. Sizde paranızı çöpe atmayın. İnanın her şeyi ile çok kötü firma ve servis.

 • Mesut05 Aralık 2015

  Herkese ayni cevap mesajini kopyala yapiştır yapıp gönderiyorlar. Şu ana kadar ne arayan ne de soran var. Yazık o kadar para verip al ve sadece garanti bitimine kadar kullan. Yazıklar olsun. LED TV ile kalmadı 249 TL verip ekstra Q klavyeli uzaktan kumandada almistim ama yok sakın yaklaşmayın bu firmaya sakın.

 • Samsung Temsilcisi27 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları