06 Haziran 2017
Yorum Yap
#8528559

Samsung 55ks8500 Televizyon Işık Sızması Problemi

Samsung firmasından 55KS8500 marka televizyon aldım televizyonun paneli arızalı ışık sızdırması yapıyor. Servis çağırdın görüntü normal diyor. Bu nasıl bir düzendir ayıplı malı satan Samsung ayıplı olduğunu belirleyecek olanda Samsung. Ürünler çok kötü satış sonrası kötü. Gördüğüm kadarıyla müşterilerin çoğu problem yaşamakta ve yakında Samsung Türkiye çok ciddi bir yaptırım alacaktır. Ben sorunumun çözülmesini istiyorum 8200 TL ver TV al sonra kötü bir görüntü ile karşılaştım. Samsung kesinlikle yakışmıyor. Bu çirkin uygulamayı ürünün yurt dışı merkezi dahil devletin tüm mercilerine ileteceğim. Ayıplı ürünü satıp sonra kendi servisini gönderip sorun yok dedirtmek ne güzel bir düzen. Acil çözüm lütfen.

Erdem 2.573 Okunma

Cevaplar

  • Erdem13 Haziran 2017

    Çağrı merkezi ile yapmış olduğum görüşme neticesinde hiçbir sonuç alamadım. Bu kadar kötü satış sonrası hizmet görmedim.

  • Erdem06 Haziran 2017

    Benim sorunum zaten bu düzen. Samsung servisi geliyor bu normal problem yok deyip gidiyor. Samsung Türkiye tezgahı kurmuş ayıplı malları satıp müşteriyi uğraştırıyor. Ben 8000 TL verip iğrenç görüntüyü seyretmek zorunda değilim. Samsung firmasıylada uğraşmak zorunda değilim. Aşağıda eklediğim resme bakıp bu görüntü normal nasıl denilebilinir. Samsung söylediği bütün ayarları yaptın. Değişen hiçbir şey yok.

  • Samsung Temsilcisi06 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları