31 Temmuz
Yorum Yap
#10730676

Samsung 5000 TL'lik TV Süper (Smart Değil Yapay Zekalı)!

02.07.2018 tarihinde ekli faturada ki Samsung 55mu7000 4K TV aldım (maalesef). Ürün ancak 6 Temmuz da kuruldu (ve cümbüş başladı) TV kendiliğinden kapanıyor açılıyor donuyor siyah ekran sessiz çalışma gibi arızalarla Samsung.com.tr canlı desteğe başvurdum oradan TV ayarları yapıldı ama sürüm eski olduğunu ve güncellenmesi gerektiğini söyledi bizde birkaç gün onun için uğraştık ama TV hiçbir şeye izin vermiyordu bende 4447711 ile iletişime geçtim ve merkez servis yönlendirildi.


Servisten arayan arkadaş TV' nin yeni olduğu için kurulum yapan servisin ilgilenmesi gerektiğini söyledi ve oraya bilgi verileceğini söyledi. Birkaç gün sonra arayan soran olmayınca Bakırköy servisi aradım onlar da güncelleme için birini göndereceklerini söylediler birkaç gün sonra servis geldi ama güncelleme için ekipmanı yoktu onun içinde ertesi gün geldiler ama güncelleme yapılamadı.


Servis elemanı merkezden bir usta ile görüştü ve cihazın değişim olması gerektiğini söyledi (ayrıca genel merkezin değişim olmaması için çok çabalayacağını da söyledi) değişim için yine beklemeye başladık günler sonra Bakırköy servisten değişim isteğinizin faturanızda tarih görünmüyor diye reddedildiği faturanın düzeltilmesi sonrasında cihazın değişeceği söylendi. Ben de işi gücü bıraktım tekrar cihazı aldığım yere gittim faturayı hallettim ve servise gönderdim.


Bir kaç gün sonra servis cihazın değişmeyeceğini onarıma gideceğini söylediler süresi geçmiş (1 ay olan süresinin ben söyleyince dolmadığını anlayan arkadaşlar bir aydır bu işlerle uğraştığımı.
Şimdi cihazlarınız hiç mi kalite kontrolden geçmiyor ki (TV saatte 10 kere kapanıyor ki kontrolden geçmesi mucize) bir aydır eziyet yasıyorum.


(parayla rezil olmak neymiş anladım)


Samsung servislerinin kötü olduğunu duyduk ta bu kadarını tahmin edemezdik. (kurumsal müşteri hizmetleri manasında)
1 aydır TV çalışmıyor evde (bu ara yeni evlendim) kurumunuz malının peşine düşmüyor.


Kurumunuz faturanın doğruluğunu sorguluyor (seri no. Dan malı Türkiye'de kime satıldığının bulunmasını düşünecek bir zekanın kurumunuzda yoksunluğu olsa gerek)


madem değişim olmayacaktı, ben faturaya kaşe vurdurmak için niye günlerimi harcadım. 4447711 merkez servis canlı destek
ve Bakırköy servisi arasında maymun olduk. Bunun maddi hesabının il Tüketici Hakem Heyeti nezdinde manevi hesabının da Asliye Ticaret Mahkemeleri nezdinde sorulacağını belirterek saygılarımı iletiyorum.

Gökhan 1.515 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi31 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler