09 Eylül
#12575898

Samsung 4K TV Ekran Açılmıyor Power Off!

2 sene bitti garanti doldu TV bozuldu! Servis geldi kullanıcı / müşteri hatası bulamadı! Müşteri hizmetleri papağan ve ukala onların ötesine geçemiyorsunuz genel merkez diye bir şey yok müşteri hizmetleri şefliği diye bir şey yok özel durumlar için! TV parası kadar tamir çıkarıyorlar! Arıza açıklaması bile yapamıyorlar! Fabrikasyon hatayı kabul etmeyip müşteriye parça satmaya ve tamir parası alma yoluna gidiyorlar!

Murat Murat 660 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat10 Eylül

    Arsızlar size ceza davası açacağım öyle kaymakam hakem heyetleriyle uğraşmayacağım... Bana dönüş yapacağınıza müşteri hizmetlerinizle yaptığım konuşmaların ses kaydını dinleyin! Bir senedir sizinle uğraşıyorum!

  • Samsung Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları