11 Temmuz
#12251793

Samsung 43 Mu 7000 Uhd-LCD TV Güç Kartı Arızası!

Samsung 43 mu 7000 uhd-LCD TV güç kartı arızası.
08.12.2018 tarihinde Media Markt' dan almış olduğumuz ürünümüz 07.07.2019 tarihinde TV karşısında otururken pat diye bir ses gelerek patladı ve duman çıktı. Hemen müdahale ederek güç kablosunu fişten çıkardım.


Pazartesi günü servis kaydı oluşturup, servis çağırdık gelen personel evin prizlerini ölçüp TV 'yi alıp gitti. Dün (10.07.2019) arayarak güç kartında fiziksel yanık oluştuğu için ücretli yapılabileceğini söylediler.


Elektrik voltajında dalgalanma olsa evdeki diğer elektronik cihazlarımıza da zarar verirdi, yanık oluşurdu. Kaçak akım rolesi veya sigorta atmadan oluşan bir yanık nasıl garanti kapsam dışı olur.


Soruyorum sizlere evde olmasak müdahale etmesek yangın oluşsa hesabını kim verecek. Eve elektrikçi çağırdım sigorta ve kaçak akım rölesi sağlam, prizler sağlam, TV güç kablosu sağlam (altta resimleri mevcut) TV'nin güç kartındaki fiziksel yanığı nasıl oluşturabilirim.


Garanti şartlarının 2. maddesince ''malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır. '' denilmekte bu nasıl garanti sayın Samsung. Müşteri hizmetlerini arıyoruz yardımcı olamayız diyorlar. Güç kartı için istemiş olduğunuz 420,00 TL kolay kazanılmıyor.

Özer Özer 888 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özer12 Temmuz

    Sayın Samsung Yetkilileri; Ne arayan var ne de arayınca ilgilenen... 3.000,00 TL'ye almış olduğumuz televizyonumuz 7 ayında bizden ve tesisatımızdan kaynaklanmayan sebeplerden dolayı güç kartı patlıyor ve yanıyor, bu parça garanti kapsam dışı deniliyor. Güç Kartı için istemiş olduğunuz 420,00 TL haram olsun... İyi Çalışmalar...

  • Samsung Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları