24 Nisan 2013

Samsung 26 Gündür Makinem Yapılmadı!

26 gün oldu, hala çıt yok, makinemden ses yok, tamir edilecek mi, yenisi mi verilecek haberim yok. Burdan başka şikayet edeceğim yer yok. Samsung umursamıyor, standart cevaplar veriyor. Çalıştığım kurumun 25. 000 çalışanına burada yazdığım şikayetlerimi ve Samsungun cevaplarını yazıyorum.

Aynı şekilde başka kurumlarda çalışan arkadaşlarımda bu durumu mümkün olduğunca paylaşıyor. Ben makineden umudu kestim. Bundan sonra Türkiye sınırları içerisinde Samsung satışlarını ne kadar azaltabilirsem kendimi o kadar başarılı sayacağım.

Ferhat 282 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat25 Nisan 2013

  26 gündür tamirde olan ve daha ne kadar bekleyeceğimi bilmediğim çamaşır makinem için Samsung Bursa yetkili servisi ABC Teknik'e 24.04.2013 saat 18:30'da gittim. Orada en yetkili kişi olduğunu söyleyen Talip Bey adında kaba adam, tamir işini beceremeyeklerini, ancak sürecin daha ne kadar uzayacağını bilmediğini, kendisinden net tarih istediğimizde ise bana ve hamile eşimi nerdeyse kaba kuvvet kullandığını, kendilerinden kimsenin hesap soramayacağını, bunun yürek isteyeceğini bağırarak ve hakaret ederek söylemiştir. Böylesi çalışanlar tam SAMSUNG'a yakışır. Samsung alacak arkadaşlar ürününüze servis garantisi olmadığını ve dayak yemeyi göze alarak satın alın. Bence o hatayı hiç yapmayın.

 • Ferhat25 Nisan 2013

  Yine hayal kırıklığına uğradım, hamile eşimle az daha dayak yiyorduk. Samsung Bursa Yetkili Servisi ABC Teknik'te yönetici olduğunu söyleyen Talip isimli biri nerdeyse bizi dövecekti. Kimse onlardan hesap soramazmış. Ne zaman isterlerse o zaman müşteriye bilgi verirlermiş. Bana söyledii ve söz verdiği bilgileri dahi hatırlamadı. Yalanla dolanla müşterini gazını almayla iş yaptıklarını kabul ederek, kendilerinden hesap sormanın yürek isteyeciini söyledi. Keşke iddia ettikleri yüreklerinin onda biri kadar el becerisi ve yöneticilikleri olsaydı da 27 gündür tamir edemedikleri makinemi tamir edip bana verselerdi.

 • Ferhat24 Nisan 2013

  İlk defe samsung bilgilendirme yaptı, akşam değişim için görüşecez, yalan/yalancı çıkmazlarsa, hala güvenim sıfır.

 • Samsung Temsilcisi24 Nisan 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön