Samsung 1 TB Olarak Aldığım SSD 834 GB Çıktı

Mahmut Mahmut04 Ağustos 16:58

Vatan Bilgisayar'dan Almış Olduğum 1 TB SSD Samsung 860 Evo disk 834 GB çıktı. Kalan 166 GB nerede çok merak ediyorum. Bu yanıltmadır. 834 GB olan bir SSD nasıl 1 TB olarak (1000 GB) satılır. Samsung'dan Aklı başında bir açıklama bekliyorum ya da paramı iade etsinler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mahmut 06 Ağustos 14:02

2 Ayrı Müşteri Temsilcisi Aradı ilk önce biri arayıp diğerine yönlendirdi sonra diğeri de başka birinin arayacağını söyledi sanırım ikisi de olaya hakim arkadaşlar değiller di şu an 3. Müşteri temsilcisinin aramasını bekliyorum dünden beri ama arayan olmadı, sanırım Kore den teknik destek almak için g. Kore ile iletişime geçtiler cevap alırlarsa dönecekler alamazlarsa Vatan Bilgisayar ile görüşün ürünü oradan aldınız diye yönlendirecekler :-) konuşmalarından çıkardığım bu bakalım süreç nereye evrilecek.

Samsung Logo Samsung 04 Ağustos 17:08

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler