16 Şubat

Akasya Samsung Ve Merkez Problemi

4 ay önce Akasya Samsung'tan Addwash 9 kg yıkama,6 kg kurutma çamaşır makinesi aldım. Makinede yorgan, yastık, gibi ürünler yıkanmıyor makine sıkma yapamıyor ve ben düğmeden kapatmadan da durmuyor. Ayrıca ön panelindeki program yazıları silinmeye başladı. Akasya Samsung'da ki satıcı yorgan, yıkama ile ilgili hiçbir bilgi vermedi. Hatta Addwash özelliği için buradan yorgan geçirecek değilsiniz diye örnekleme yaptı. Ben mi yanlış bir şey yapıyorum diye 444'lü numarayı aradığımda bu makine ile yıkayamazsınız dendi. Kullanım kılavuzunda yazıyor dendi. Kullanım kılavuzunda yorgan yıkayamazsınız diye bir yazı yok. 2 kilonun altı diye belirtiyor. Yorganı geçtik yastık bile yıkayamıyor. Neyse servis geliyor makine de problem yok kararı çıkıyor, yazılarına bile bir yorum yok, 444'ü arıyorum yazılar çıkıyor diyorum. Tekrar servis gönderelim diyor. Servis, Samsung, Akasya Samsung üçü birbirine atıyor.

Şebnem 1.385 Okunma

Cevaplar

  • Şebnem19 Şubat

    Merhaba, firmanız tarafından bugün 12:01'de arandım. Arandığımda bayan problemimle ilgili hiçbir bilgiye sahip değildi. Özetle Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağımı söyledim. Bu yolu seçebileceğimi ama seçersem servis gönderimi gibi bir yolu seçemeyeceğim gibi bir şey söyledi. Sonunda beni servise aktaracaktı telefonu kapatmadı ve bizzat benim için bu kadın diye bahsettiğini duydum. Tekrar canlı desteğe yazdım yine arandım. Bana direkt yapılan bir şey olmadığını kayıtları dinlediklerini aksine benim o telefonu bıraktığında söylediğim şeyler olduğunu iletti. Karşı taraf telefonu bıraktığında söyledikleri bana direkt yapılmış bir şey değil ama onun bizzat duymadığı benim söylediklerim hakaret olabiliyor. Bu arada eşim aranıyor bizim zaten iade istediğimiz bu sebeple ön panelin değişmesi 280 TL'deniyor. Ama %50 indirim yapacaklarmış. 4 aylık makinenin yazıları çıkıyor bir de para talep ediliyor.

  • Samsung Temsilcisi16 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön