2020 Samsung TV Çok Sıkıntı Çıkardı!

Hüseyin Hüseyin4 hafta önce

2020 ekim ayında Samsung Mağazasından 50TU8000 model televizyon aldım. Keşke A** B** H---- alsaydım yarı fiyatına. Smart TV özelliği olan bir TV 5199 TL'ye aldım. Sitede yazan ve çalışan arkadaşların anlattığı özellikler kısmen ve saçma çalışıyor, örneğin sesle komut özelliği olması beni cezbetmişti çoğu marka bunu yaptı ama bu TV'de Türkçe değil gibi Japonca İngilizce çalışıyor; yani kullanamıyorsunuz. Başka örnek vereyim program yükleyebilme özelliği var yazıyor mesela ama yok, sadece şu an yüklü olan YouTube.com ve Netflix gibi uygulamaları güncelleyeme biliyorsun yani yalan program yükleyemiyorsun. 

Resmen param çöpe gitti hissi var içimde. Philips the One serisi (Farklı marka TV ler ) hem görüntü hem özellik açısından bakıldığında bunu yanında çöp bırakır ama biz Samsung Markasına ve 14 yıldır TV de birinci olması yalanına inanıp oradan aldık Smart TV' mizi aptallık ettik. Şimdi Smart TV ne yapar;internete girer, ama bizim ki yapamıyor Tizen işletim sistemi tam bir vasat. Aşırı yavaş, inanın evdeki 7-8 senelik Android telefondan film açar izlersiniz WiFi den ama 50TU8000 ve yüksek ihtimal Samsung un bütün Tizen İşletim Sistemli TV lerinde izleyemezsiniz, izlenmiyor. TV yi alalı bir ay olmamış 444 77 11 Samsung Türkiye 'yi arıyorum bana TV 'min en son sürüme güncellemem gerektiği söyleniyor.

 Bana telefondan, bilgisayar ve USB bellek edinip hacker gibi oradan onu indirip çalıştırıp onu oraya koyarak seçerek saatlerce uğraşıp yapamayacağınız saçma şeyler söyleniyor. Söylediklerini yapamayınca  onlar gelip yardım etmiyor, para ile gelip yapabiliyorlarmış 2020 model TV aldık ama sürümü son sürüm değilmiş ve bunu yapmak bizim sorumluluğumuzmuş.

Şu an donanım ve teknik destek olarak çağın çok gerisindeler. Ben pişman oldum ama ayıp olur diye iade etmedim ama internetten diğer TV videolarını izleyip çok üzülüyorum bu TV' ye bu parayı verdiğime ; değmezmiş. 

Cevaplar

Samsung Logo Samsung 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ferman 3 hafta önce  

    Bütün şikayetlerinize katılıyorum hocam bende aynı durumdayım çok pişman oldum

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler