Samsung Yüzünden Bir Aylık Maaşım Çöpe Gitti.

Handan Y. |

Henüz 7 aylık Darty Mağazasından aldığım S3 Mini cep telefonumun şarj soketinde sorun vardı diye tam üç defa servise gönderiliyor, geri geliyor ve daha büyük sorunlarla geliyor. Telefonu yapmak yerine mahvettiler. En son olarak şarj giriş yerini kırmışlar öyle göndermişler, hakaret gibi.

Nasıl bir hizmettir bu anlamadım. Telefonumun iadesini istiyorum ve bunun için kaymakamlığa da dilekçe vereceğim, gerekirse savcılığa da gidip Samsung ve Darty mağazasını şikayet edeceğim. Benim bir aylık maaşım çöpe gitti.

Etiketler :

Soket ve Girişler Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  17:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 21 Mart
  20:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.