02 Ağustos 2013

Samsung Yüzeysel İnceleme Yapılmış!

Daha önce yazmış olduğum şikayetlerin ardından 31.08.213 tarihinde Samsung firmasından tarafıma olumsuz cevap verilmiştir. Yetkili Servis hatayı kabul etmemiş ve Anteni kontrol etmediğimizden dolayı teslim tutanağını imzaladığımız için kullanıcı hatası olarak kabul edilmiştir. Antenin kırılan parçasını dahi almayan servis yetkilisi tabii ki hatasını kabul etmeyecektir. Fakat elimde olan anten parçasını incelemeyen Samsung'un bu durumu daha iyi incelemesini talep etmekteyim.

Seyda 152 Okunma

Cevaplar

  • Seyda02 Ağustos 2013

    Samsung firması sorunuma çözüm üretememiş olup aksine beni daha çok mağdur etmiştir. Bundan sonraki işlemler Tüketici Hakem Heyetiyle yürüyecektir.

  • Samsung Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön