Samsung Yurtdışından Aldığım Telefonla İlgilenmiyor!

Olgun D. |

Yurt dışından Samsung distribiritöründen (Samsung müşteri hizmetlerinin beyanına göre) alınan note 2 cihazım imei null hatası verdi. Ürünü Samsung yetkili servisine göndermek istediğimde alamayacaklarını yurtdışındaki ile Türkiye cihazları arasında fark olduğu söylendi. Ücret karşılığı yaptırmak istedim yine kabul edilmedi hatta telefonu hiç servise göndermeden daha bilgi alırken Samsung müşteri hizmetleri görevlisi anakart problemi var diyerek tespitte bulundu ama çözüme yönelik hiçbir yardımda bulunmadı.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olgun D.
  27 Aralık
  19:24

  175 tuketici haklarını aradım faturamı beyan etmem karsılıgında urun ucretini teslim alabilecegim bilgisini aldım. demekki samsungdan paramı geri aldıktan sonra hic bir samsung urunune yaklasmamak gerek. en azından turkiyedeki hic bir yerden samsung almamak gerektiğini ogrenmis olduk

 • 27 Aralık
  13:33

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Aralık
  00:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.