18 Şubat 2013

Samsung Yurt Dışından Alınan Cihazın Garantisi Yok!

2012 Haziran ayında Almanya dan Samsung S2 telefon aldım. 17. 02. 2013 tarihinde telefon cebimde iken ekran görüntüsü gitmiş ve tamamen çizgilerle dolu yada hiç bir şey yok. Samsung çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezinden yurt dışında satılan cihazlara Türkiye de yazılım farklılıklarından dolayı bakılmadığını belirtti.

Faturasının olduğunu ve kutunun içinden çıkan garanti belgesinde Türkiye de 3 firma belirtildiğini bu firmalara götürmek istediğimi belirttim fakat yinede Türkiye de bu cihazlara bakılmadığını garantisinin olmadığını söylediler. O zaman kitapçıkta neden Türkiye den firmalar var neye bakıyor bunlar yada o kutunun içine neden yazılmış. Mantıklı bir cevap bekliyorum.

Cengiz 35 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Şubat 2013

    1639042 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön