18 Şubat 2014

Samsung Yurt Dışı Kayıtlı Cihaz Satıyor.

4.9.2013 tarihinde Marmara Forum Avm- Avea Bayisinden aldığım Samsung S4 model telefonun pilini doldurduğum halde %0 kapasite göstererek kapanıyor açtığımda %70‘i dolu gösteriyordu. Telefonu götürdüğümde pilinin şiştiğini, S4 model bir çok telefonda bu şikayetin olduğunu, telefonu verdiğimde 15 gün sonra almak üzere tamir edilebileceğini söylediler.

Süre uzun olduğundan arkadaşımın Samsung Bayisine yönlendirmesi üzerine tesadüfen öğrendim ki telefonum Arap Ülkesine kayıtlı, pili bile asıl cihazdaki pilden kalite olarak farklı. Avea Bayisinde satılan Grey denilen orta kalitede olan bu cihazlar İmei numarası atıldığı için daha sonra kullanıma da kapanabiliyor. Kalitesi düşük, hasarlı, diğer özellikleri bana en başında kesinlikle söylenmediğinden ürün bedelini talep etmekteyim.

Kadriye 85 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Kadriye24 Şubat 2014

    Şikayetim ile ilgili olarak bana dönüş yapılmamıştır. Gelen mailde inceleme başlatılmış size kısa sürede bilgi verilecek denilmiştir. Çözüm anlayışınız bu mu acaba? yani sonuç nedir?

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön