Samsung Yüksek Fiyat!

Burak B. |

Galaxy s3 telefonumu düşürdüm ve ekranı büyük ölçüde çatladı fakat telefonda yazılım, dokunmatik açısından olsun başka bir sıkıntı yok. Her şeyi ile kullanabiliyorum ve lcd testide yaptım orada da bir sıkıntı yok. Yetkili servise götürdüğümde garanti kapsamına girmez dediler bu açıdan haksızım ve itirazım yok fakat 500 tl gibi bir masraf çıkardılar.

Nedenleri de telefonun birçok kısmının değişmesi gereği olarak gösterdiler. Benim bozduğum kısım sadece ekranı ve değiştirilecek diğer kısımlardan herhangi bir sorumluluğum olmadığı düşüncesindeyim. Eğer Samsung gibi büyük bir firma buna çözüm bulamadıysa bu benim suçum değildir kendi görüşüm olarak. Bir ekran için 500 tl çok büyük bir rakam.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  10:25

  1654485 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi