28 Ağustos 2013

Samsung Yetkisiz Müdahale Diye Garanti Dışı Bıraktı!

Samsung S5270 K model cep telefonum var. Bu telefonda aldıktan sonra bir şebeke problemi çıktı . Bunun için 3 sefer Başarı Elektroniğe gönderdim . 4.'sün de sorunumu Samsung merkez çözer diye 16.08.2013 tarihinde Avcılar Samsung Servis Merkezine kargo ile yolladım.

Orada da telefonuma yetki dışı müdahale olduğu ve garanti dışı kaldığı söylendi. Gerekli olan parçanın fiyatını söylemek için aramışlar ulaşamamışlar. Başarının bulamadığı arızayı tespit ediliyor, ama garanti dışıdır deniyor.

Serkan 96 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön