02 Eylül 2013

Samsung Yetkili Serviste Zarar Gören Ürün!

Mersin Samsung yetkili servisindeyken şahsıma verilen sözlü bilgiye göre bilgisayarımın sol ön iç kısımda kısmında bulunan mekanik parça değiştirilmiş. Ayrıca ürünün alt kısmında servisteyken çizik oluşmuş. Ancak ısrarlarıma rağmen yapılan parça değişikliği ve üründe oluşan çizik bilgileri ürün tesliminde verilen servis fişine yansıtılmadı.

Servisin teknik elemanına, yaptığı parça değişikliğini ve oluşan çiziği fişte göstermemesinin nedenini sorduğumda, elinde var olan parçayı kullandığını, değişikliği faturada gösteremeyeceğini, çizik hatasını da işinden olacağı endişesiyle üstlenemeyeceğini söyledi.

Dolayısıyla ne ürünümü ne de uygun servis fişini yetkili servisten alamadım.

Berşan 235 Okunma

Cevaplar

  • Berşan 06 Eylül 2013

    Sayın Samsung yetkilisi konu ile ilgili tarafıma telefonla dönüş yaptınız ancak hâlâ atılmış bir adım yok! Mersin Akgüven Soğutma Samsung yetkili servisinizin gerekli düzeltmeleri bir an önce yapıp ürünümü bana teslim etmesini istiyorum. Bilgisayarım bir ayı aşkın süredir serviste!

  • Samsung Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön