Samsung Yetkili Serviste Zarar Gören Ürün!

Berşan Ü. |

Mersin Samsung yetkili servisindeyken şahsıma verilen sözlü bilgiye göre bilgisayarımın sol ön iç kısımda kısmında bulunan mekanik parça değiştirilmiş. Ayrıca ürünün alt kısmında servisteyken çizik oluşmuş. Ancak ısrarlarıma rağmen yapılan parça değişikliği ve üründe oluşan çizik bilgileri ürün tesliminde verilen servis fişine yansıtılmadı.

Servisin teknik elemanına, yaptığı parça değişikliğini ve oluşan çiziği fişte göstermemesinin nedenini sorduğumda, elinde var olan parçayı kullandığını, değişikliği faturada gösteremeyeceğini, çizik hatasını da işinden olacağı endişesiyle üstlenemeyeceğini söyledi.

Dolayısıyla ne ürünümü ne de uygun servis fişini yetkili servisten alamadım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berşan Ü.
  06 Eylül
  18:37

  Sayın Samsung yetkilisi konu ile ilgili tarafıma telefonla dönüş yaptınız ancak hâlâ atılmış bir adım yok! Mersin Akgüven Soğutma Samsung yetkili servisinizin gerekli düzeltmeleri bir an önce yapıp ürünümü bana teslim etmesini istiyorum. Bilgisayarım bir ayı aşkın süredir serviste!

 • 02 Eylül
  16:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi