04 Mayıs 2013

Samsung Yetkili Servislerinin Kalitesini Denetleyemiyor!

Samsung buzdolabı ilk senede defalarca arıza yaptı (Avcılar Ekmen Servis problemi çözemediği için aynı problem defalarca tekrarladı). En sonunda problemin bir yedek parça gerektirdiğini tespit edince de yedek parçayı tedarik etmesi tam 60 günü buldu. Kanuni hakkım olan ürün değişimi istedim. Samsung ve Avcılar Ekmen servis topu birbirlerine atıp durdular.

Beni hiç istememe rağmen kanuni sürece mecbur ettiler (kazanacağım %100dü ve kazandım da). Samsung Türkiyede 3-5 kişilik organizasyonuyla , itibarını ve müşteri memnuniyetini önemsemediği için yetkili servislerinin de kalitesini, ahlaki ve kanuni kurallara uymasını sağlayamıyor. Problem yaşarsanız kanuni sürece gitmeden çözemezsiniz.

Hülya 32 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi06 Mayıs 2013

    1778494 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi  

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön