Samsung Yetkili Servisleri Yetersizliği!

Ünal K. |

Samsung klima aldım. Kurulum için gelen yetkili servis Samsung klimayı takmak için başka odamdaki klimamın dış ünitesini söktü. Samsung klimayı takmak için 20 dk uğraştılar çünkü klima tesisatım hazırdı. Söktükleri klimayı da takarım dediler fakat takmadan gittiler. Ben sonra başka klimacılara sordum herkes rahat çalışmak için söktüklerini söyledi. Bunun üstüne ben 3 kere çağrı merkezini aradım döneriz dediler ama dönmediler. Servis ben görmeden fotoğraflarını çekmiş üstelik bunlara güvenip beğendiğiniz yere gidin denilip terslendim. E-mail attım ama Samsung servisini haklı buldu.
Samsung ürünlerini satıncaya kadar iyi sattıktan sonra müşteriymiş müşteri memnuniyetiymiş kesinlikle önemsenmiyor. O çağrı merkezleri boşuna var umursamıyorlar müşteriyi. Ben şimdi 250 lira verip sökülen klimamı taktıracağım. Kimse bu parayı vermek zorunda değil!

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  16:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr