Samsung Yetkili Servisin Yetkisizliği!

Ayhan B. |

Note-2 model telefonumu 5 kez aynı sorunla servise götürdüm. Tamir edemediklerini geçtim, son kez Ankara Tandoğan Maltepe servisine cihazımı hafıza kartımla teslim ettim. 2-3 gün sonra gelin alın dediler. Gittim almaya, bataryayı sıfır halde teslim ettiler. Hafıza kartı içinde dediler, bugüne kadar hiç böyle bir sorun yaşamadığım için sadece yuvada takılı olduğunu görünce telefonu aldım.

Evde cihazı şarj edip açtığımda hafıza kartı uyarısı verdi. Açıp baktığımda hafıza kartının benim olmadığını gördüm. Bugün gittiğimde ise telefonla ilgilenen teknik servis elemanı beni suçladı. Buradan anlaşılan şu: Tamir edemediklerinde sorunlu parçayı kaybedip kullanıcıyı suçluyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan B.
  03 Şubat
  16:00

  2014'ten bu yana dönüş bekliyorum. Mahkeme yoluyla paramı kuruşu kuruşuna geri aldım. Siz halen döneceksiniz. Teşekkür ederim...

 • Ayhan B.
  08 Aralık
  16:27

  Hiçbir şekilde aranmadım. Ulaşım bilgilerim güncel ve rahatlıkla ulaşılabilecek bilgiler. Lütfen yalan söylemeyi bırakın!

 • 17 Aralık
  14:25

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Aralık
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr