Samsung Yetkili Servisin İlgisizliği ve Fazla Ücret Talebi.

Safire Y. |

02.09.13 tarihinde Samsung marka 55es6340 model TV'yi Eskişehir'deki Özdilek Teknosa şubesinden asma aparatıyla beraber satın aldık. Servis 05.09.13 tarihinde montajı yaptı. Bütün parçaların orijinal olduğunu kabul etti. Daha sonra televizyon 20.10.14 tarihinde gece saat 03:00 da düştü.

Ertesi gün servisi çağırdığımızda bize asma apartının orijinal olmadığını, düşmelerin garanti kapsamına girmediğini ve apartın kırık olduğunu tespit etmelerine rağmen düşmenin bizim tarafımızdan yapıldığını düşündüklerini, ağır ifadelerle belirttiler. Bu kurumdan, Tüketici Haklarına saygısız, hakaretvari tavırlarından ve 2.699 TL'lik TV için tamir ücreti olarak 4.543 TL talep etmeleri yüzünden şikayetçiyim.

Etiketler :

Askı Aparatı Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  14:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi