Samsung Yetkili Servisin Enteresan Teklifi.

Şerif Can K. |

2013 Mart ayında aldığım es 5500 LED TV'yi 3 yıldır normal bir şekilde kullanmaktayken, şubat ayının 7'sinde, bulanık bir görüntü vermeye başladı ve Hatay Yüce Soğutma yetkili servisine bilgi verildi, yapılan tahkikatta sorunun ya TV kartı ya da panel arızasından olabileceği, kart arızasının 300-400 TL, panel arızasının ise en az 1800 TL masrafının olacağı söylendi ve TV inceleme için yetkili servis tarafından alındı. Takibi günde arandık panel arızası olduğunu maliyetin TV'nin kendi değerinden daha fazla olduğunu, "100 TL karşılığında TV'nin yetkili servis tarafından satın alınabileceği! " tarafımıza belirtildi.

1.Bir markanın yetkili servisinin yapamadığı böyle "büyük bir arızayı" benim gibi elektronikten anlamayan biri TV'yi açıp nasıl tamir edebiliyor? (İstendiği takdirde öğretebilirim)
2.Bir markanın yetkili servisinin 100 TL'ye alalım gibi bir teklif yapması ahlaki olarak nedir?

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şerif Can K.
  29 Mart
  18:13

  Halen beklemedeyiz ama samsungdan falan sagolsunlar ne arayan var ne soran var, konuya ilgilileri, tamirat maliyeti 50 Kuruş bile olmayan TV ye çöp muamelesi yaptıkları zamanki gibi değil maalesef.

 • Şerif Can K.
  21 Mart
  22:09

  Sayın Samsung yetkilileri,

  bu elim mahçubiyetinizle iligli geri dönüş yapmamanınızın nedeni nedir? Hasretle geri dönüşünüzü bekliyor ve yanıtınızı merak ediyorum.

 • 15 Mart
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr