Samsung Yetkili Servisin Düşük Hizmet Kalitesi!

Mehmet Ç. |

Ümraniye Canpark Teknosa'dan aldığım Samsung tablet bozuk çıktı. Şarj tutmuyor cihaz. Teknosa almadığı ve servis vermediği için Ümraniye Alemdağ Caddesi Canpark AVM'nin karşısındaki Samsung yetkili servise götürdüm. Servis şarj cihazında sorun var diye bana belge verdi. Oysa ki 3 farklı şarj aleti ile ben denemiştim. Kabul etmedim ve cihazın pilini ve şarj soketini zorda olsa değiştirdiler. Ancak sorunun tespit edilmemiş olması ve ezbere işlem yapılmasını anlayamadım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  11:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Ocak
  11:11

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr