Samsung Yetkili Servisi Olmayan Firma!

Figen G. |

04/06/2013 de televizyonumuzun açılmaması şikayetiyle sabah 08:00 gibi 4447711 numaralı Samsung destek hattını aradık, gayet güzel şikayetimizi belirttik ve bize en yakın olan Beşiktaş servisini yönlendireceklerini söyleyerek kapattılar, o günden bu yana ise bırakın servisin gelmesini ne telefon ne arama ne başka birşey.

444 aradığınızda ise sürekli aynı lafı söyleyip sizi oyalıyorlar ve ortada bir servis yok, çarşamba günü televizyonu aldığımız Cevahir Tekonosa'ya şikayet etmeye gittiğimizde Beşiktaş servisinin orada aylak aylak dolaştığını tesadüfen Teknosa yetkililerinin göstermesi ile bulduk, ama eve bir türlü getiremedik. Tv hala bozuk ve hala servis ortada yok! hala bekliyoruz!

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Figen G.
  16 Temmuz
  15:42

  son derece ilgisiz bir firma... teknik servisi yok denecek kadar zayıf!!

 • Figen G.
  16 Temmuz
  15:36

  Sayın yetkililer ,

  bir süredir yurtdışındaydım ancak dönebildim ve şimdi görebildiğim kadarıyla bize 07/06 dan bu yana hala incelemenizi bekliyoruz!!! Bu arada bize aktarılan hiçbir bilgi yok!! Cep telefonlarımız da sürekli acık bu arada !!
  Bu nasıl bir hizmet anlayışı bilemedim. Ama tek bildiğim bir daha asla samsung marka birşey almam..... Ama size de örnek olsun vodafone kanalı ile aldığım Iphone marka telefonumu Vodafone'nın anlaşmalı olduğu teknik servisi tam 1 hafta da incelediler ve sonrasında da yenisini verdiler!! Biz hala sizden haber bekliyoruz !! Ayıp gerçekten...

 • 07 Haziran
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi