12 Şubat 2015

Samsung Yetkili Servisi Fatura Nüshasını Yollamama Rağmen Garanti Dışı Değerlendiriyor.

9 Mayıs 2013 yılında Antalya Media Mark şirketinden Notebook bilgisayar aldım bu bilgisayar toplam 3 kere arza verdi 2. arızada İzmir destek bilişime yolladım hard diski değiştirdiklerini belirttiler.

Daha sonra 3. arza 7 Şubat 2015 cumartesi günü meydana geldi Ankara destek bilişime yolladım ve oradaki kişiler bana faturanın olmadığını eğer fatura olmaz ise garanti kapsamında değerlendirilmeyeceğini bildirdiler.

Faturanın bir örneğini istediler ben Media Mark şirketinden bu faturanın imzalı bir nüshasını alıp bu Ankara destek bilişime e-mail yolu ile yolladım, yazının okunmadığı renkli olmasının gerektiğini söylediler. Ben aynı faturanın örneğini faks yolu ile yolladım, ancak kabul görmedi.

Adnan 1.404 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi17 Şubat 2015

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Adnan13 Şubat 2015

    Bana biran önce ulaşılmasını ya da ürünün garanti kapsamında onarılarak bana teslim edilmesini istiyorum. Bu olay çözülmez ise şikayetimi tüketici haklarına bir üst merciye kadar taşıyacağım gerekirse dava açarım bu konu çözülsün.

  • Samsung Temsilcisi12 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön