Samsung Yetkili Servisi Defalarca Aramama Rağmen Gelmemesi!

Şahin A. |

26 ekim 2014 tarihinde Samsung yetkili satıcı firması Doğan Ticaret'ten Samsung marka buzdolabı aldım. Satış sorumlusu arkadaş 2 gün sonra kesin servis gelip açar bize güvenin biz Samsung'uz felan filan bir şeyler söyledi. 1 gün sonra ürünü bırakıp gittiler. 7 gün geçti üstünden telefonlarıma cevap vermediler vaya ulaşılamadı. Her defasında yetkili servisi arıyorum bu esnada arkadaşlar kaydınız alındı deyip telefonu kapatıyorlar. Bende dolabı aldığım yere gittim nerede bu servis, niye gelmiyorlar dediğimde yok yoğunluktan falan filan abi yarın kesin gelir dedi . O dediği yarınında üstünden 7 gün geçti ne hikmetse 15 gündür Samsung gibi bir firma halen gelip çıkamadı . Aldığıma bin pişmanım cevap bek

Etiketler :

Tamir Süresi Kurulum-Montaj Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  11:45

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Kasım
  13:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr