Samsung Yetkili Servis Sorunu Gideremiyor.

İrem K. |

Samsung S3mini var telefon olarak.5 kez servise yolladım. 1.de Jack kısmı değişti. Yaklaşık 4 kere şarj aletini değiştirdiler. Şarja taktığım halde şarj olmuyor devamlı doluyor diye gösterirken daha da azalıyor, bir mesaj gelince telefon çalınca ardından cızırtılar geliyor kulaklığı takınca da aynı sorun devam ediyor ve Bluetooth'tan sadece 1 veri gönderebiliyorum daha fazlasını dosya gönderilemedi diyor aynı şekilde verileri de tek tek alabiliyorum. 5 kere servise gitti her seferinde arıza bulunamadı denildi.En son yolladığımda direk iptal edildi.Tozlu ve nemli ortamdan koruyun diye not düşürmüşler bunlara dikkat ettiğim halde hala aynı sorunlar meydana geliyor.

Etiketler :

Bluetooth Soket ve Girişler Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  17:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Ağustos
  22:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.