Samsung Yetkili Servis İlgilenmiyor!

Nusret B. |

Cep telefonumu Malatya Samsung yetkili teknik servisine götürdüm telefonumda takılmalar kilitlenmeler oluyordu bunu çalışan personele izah ettim ve telefonumu verdim işlem yapmalarını bekliyordum fakat çalışan personel oturmuş sohbet ediyordu bende bekliyordum. 10 dk bekledim sonra sordum işlemim yapıldı mı diye tamam şimdi yapıyorum diyerek o an başladı.

Ben artık neyse deyip çıktım aradan 1 hafta geçti cihazın geldiğini söylediler gidip aldım kullanmaya başladım. Telefondaki kasılmalar ve sorunlar daha çok bir şekilde geldi menü dahi açılırken ekranda bekleme işareti çıkıyor. Yeniden servise gittim yine aynı çalışan telefonu eline alıp virüs var dedi ben ne yapayım buna diyor Samsung firması.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  23:52

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi