Samsung Yetkili Bayisi Kayıt Dışı Ürün Satıyor!

Burak K. |

20.10.2014'te Atatürk havalimanı dış hatlar geliş terminalinde bulunan Samsung yetkili bayisi Norma Turizm benden orjinal parası alıp kayıt dışı S4 şarj cihazı satmıştır. Aldatıldığımı anladıktan sonra geri getirdiğimde çalışan bayan size yan sanayi satmışız dedi. Orijinali isteyince de şimdi yok 10 güne kadar gelir seni ararız dediler. Bu sefer paramın iadesini istedim vermediler. Sözde oraya müdür diye görev yapan şahısın beni alenen kovmadığı kaldı. Kaba saba davranışlarını söylemek bile istemiyorum. Param gitti ve ortada şarj cihazım yok. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak K.
  31 Ekim
  23:05

  ilgili bayii verdigi cihaza utanmadan 10 tl fark aldi.Verdim kurtuldum.Birde bana sikayet ettim diye tavir yaptilar.Bende kurumsal firmada calisiyorum hizmetten anlamak kesinlikle bu olmamali.10 tl nin pesine dusmek cok ucuz olsa gerek

 • Burak K.
  27 Ekim
  14:18

  Yanıtınızdan itibaren 3.gün. Firma hava limanında 24 saat faaliyet gösteriyor.Basit sorgulama ve inceleme bu kadar uzun sürmemeli.
  Benim mağduriyetimin 7. günü param gitti ve şarj cihazım yok.Arkadaşlarımın cihazlarını kullanmak zorunda kalıyorum.Orjinal Samsung ürünü aldığıma pişman ettiler.
  Eğer konu bayiniz ile çözülemiyorsa yanıt verin ki ben kendi yasal haklarımı kullanacağım.

 • 24 Ekim
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi