Samsung Yeni Kurulan Klima 1 Gün Sonra Soğutmuyor.

Mustafa E. |

22 haziran'da satın almış olduğumuz klima, 29 haziran'da kuruldu. 1 gün kullandık, bayram tatiline çıktık. Döndüğümüzde (11.07.2016) klima soğutmuyordu. Servis açtırdık. 1 hafta geçti ancak geri dönüş olmadı. Tekrar müşteri hizmetleri aradığımda servisin iptal edildiğini öğrendik. Sebebi arıza kaydı değil kurulum kaydı açılmış. Yani Samsung 'un yaptığı hatanını mağduriyetini biz çekiyoruz.

Yeni kayıt açtırdım ancak hala bir dönüş sağlanmış değil. Servisin numarasını verelim siz konuşun dediler. (bu arada neredeyse her gün servisi birkaç kez arıyorum telefonu açmıyorlar) ben de açmıyorlar siz irtibata geçin dedim, sadece not düşebiliyoruz dediler. Kimi kime şikayet edelim. Ben bir markanın servisleri karşısında bu kadar "aciz" duruma düştüğünü ilk kez gördüm. 1 aydır klima bende ancak kullanacağım günü bekliyorum. Bundan sonra Samsung almam da, aldırtmam da...

Etiketler :

Soğutma Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Temmuz
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr