12 Nisan 2013

Samsung Yedek Parçası Yok!

2010 yılı Haziran ayında aldığım Samsung Marka bulaşık makinem bozuldu. Makinenin önce ventilinin bozulduğunu söylediler. 30 Ocak tarihinde söyledikleri arızanın ventili 1,5 ay sonra geldi. Bu sefer de arıza kaynağının ventil olmadığını, servise götürüp makineyi açacaklarını söylediler.

Daha sonra makinenin kartının yandığını yedek parçanın Kore den geleceğini, beklememizi istediler. Hala bekliyoruz. Anlamadığım şu, 2,5 yaşındaki makinenin nasıl olur da Türkiye de yedek parçası bulunmaz?

Feyza 108 Okunma

Cevaplar

  • Feyza 29 Nisan 2013

    Samsung yetkili servisten aradılar, sikayetim hakkında geri dönüş sağlayacaklarını söylediler. Daha sonra benden 2 yillik garantisi bitmiş olan makinamın garanti belgesini ve faturasını istediler. Makina bana evlilik hediyesi olarak alındığı için faturasının bende olmadığını sadece servis kurulum belgesinin elimde olduğunu söyledim. Malesef illede fatura diye ısrar ettiler. Makinayı hediye alan kişi vefat ettiği için nereden alındığı konusunda bir bilgim yok. Makinanın üretim kod numarası var, barkodu var, servis kurulum evrağı var ama Samsung çözüm üretmiyor, problem çıkarıyor. Samsung beyaz eşya alacak olanlar hemen vazgeçsinler. Bir daha evime asla Samsung marka bir şey almam.

  • Samsung Temsilcisi17 Nisan 2013

    1739048 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön