Samsung Yedek Parçanın Garanti Süresi 6 Ay Olur Mu?

Osman T. |

3 yıl önce Teknosa'dan aldığımız Samsung UE40d8000YS TV garanti süresinde Kumanda ve yan kontrol panelden komut almamaya başladı. Yetkili Servis kablo temassızlığı düzelterek arızayı giderdi. Garanti bitimi tekrarlanan arızayı, servis bu kez 580 TL karşılığı anakart değiştirerek giderdi.

Aradan 8 ay geçti ve aynı arıza 3.kez tekrarlandı ancak takılan anakart garanti süresinin 6 ay olduğunu öğreniverdik. Otomobillerde bile değişen orijinal parçaların 2 sene garantisi varken TV'lerde yok mu? Tekrarlayan arızalarda her 7-8 ayda bir düzenli ödeme yapmamız mı gerekiyor? Aynı TV paralel ithalat firmada %25 daha ucuzken, tercih ettiğimiz Samsung Türkiye, servis hizmetinde daha iyisini yapmalı.

Etiketler :

Ses - Ses Çıkış Kart / Devre Kartı Kumanda Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman T.
  22 Aralık
  12:03

  Baştan savma nerden geldiği belli olayan iki cevapsız çağrıdan başka bi eylem yapmadı Samsung. Samsung almadan önce 2 defa düşünün.

 • Osman T.
  05 Aralık
  16:27

  0212 312 1000 numaradan telefonuma gelmiş bir gün ara ile iki cevapsız çağrıya geri dönüş yaptığımda, genel müdürlükten aranmış olabileceğim ve tekrar aranacağım iletildi ancak bu cevap verilmiş burada. Çözüm üretecek dahili numara yada kişi adı telefonuma sms ile yada e-mailime gönderilirse iletişim kurabilmek için ben dada aktif olurum inşallah.

 • 04 Aralık
  14:00

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Aralık
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr