Samsung Yedek Parça Problemi!

Mehmet Fatih G. |

Samsung SC8481 marka elektrikli süpürgemin kumandası ve yer aparatı bozulduğu için Avcılar'daki servise gittim. Servis kumandanın hortumla birlikte verildiğini söyledi ve ben de kabul ederek ürünlerin ücretini ödedim.

Bir hafta sonra poşete konmuş olan parçaları teslim aldım. Evde kontrol ettiğimde, kumandalı hortumun pil kapağının olmadığını gördüm. Konuyla ilgili servise ulaştığımda servis yetkilisi bana pil kapağının ayrıca 10 TL'ye satıldığını, ayrıca almam gerektiğini söyledi. Samsung müşteri hizmetleri de komik bir şekilde servisi haklı buldu.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Fatih G.
  13 Ekim
  13:36

  Samsung müşteri hizmetleri, ilgili servisten bir yetkilinin benimle iletişime geçerek sorunumu çözeceği bilgisi iletildi fakat aradan epey zaman geçmesine rağmen hala servis yetkilisi beni aramadı ve problemim giderilmedi.

 • 03 Ekim
  18:38

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Eylül
  21:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi