Samsung Yazıcım Onarılıp Teslim Edilmedi

İlker K. |

5 aylık müşterime sattığım yazıcıyı 2. defa garantiye gönderdim ve hala bir cevap gelmedi. Müşterim 5 ay önce aldığı yazıyı 2. defa garantiye gönderdiğinden ürünün haklı olarak sıfırı ile değişmesini istiyor. Bayim olan e Art Sistem Bilgisayar ve Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.'ne arayıp sorduğumda Samsung servisinden rapor bekliyoruz diyorlar. Ürün tamir edilipte gönderilirse müşterim zaten kabul etmeyecek cebimden sıfır yazıcı alıp vereceğim. Ürününüz ve hizmetiniz bu kadar diye ben durduk yere 500 TL zarar ediyorum sizin servisiniz yüzünden. Her elektronik ürün gibi bunda da kronik bir arıza var ama hala tamir ediliyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker K.
  22 Mart
  13:38

  Hicbirşey yapılmadan 2. defa yazıcı geri gonderildi. Siz nasil test ediyorsunuz bana solermisiniz ? Ben musterime yeni yazıcı verim bu yazıcıyıda istedigim sekilde sonuclanmadan her seferinde yazmaya devam edicem . Koskoca samsung kendi yazıcısını tamir edemiyor. helal olsun

 • 18 Mart
  21:54

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Mart
  16:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.